Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfada yaptığımız işlerin nasıl işlediğine dair veya sorabileceğiniz bir çok soruya cevap bulabilirsiniz.


Teknik destek hizmetleri, fatura tarihinden itibaren 1 yıl süresince on-line ve telefon aracılığı ile ücretsiz verilmektedir. Yazılımlar hakkındaki her türlü sorunlarınızı destek@rexyazilim.com adresine e-mail yazarak gün içinde çözümlü yanıtını alabilirsiniz. Teknik destek hizmet süreniz dolduktan sonra destek paketlerinden birini satın alarak hizmet almayı sürdürebilirsiniz. Yazılım teknik destek hizmeti ücretlendirilmesi lisans fiyatlarına göre değişmektedir.

Yazılım uygulamaları öncesinde mevcut donanım yapınız incelendikten sonra firmanız için seçilen konfigürasyon doğrultusunda, gerekli tavsiye ve öneriler teknik kadromuz tarafından verilmektedir.

Rex Yazılım bünyesinde geliştirilen yazılımlarımız paket yazılımlar olmakla beraber, uygulanan projenin niteliğine göre firmanın ihtiyaçları doğrultusunda özel çalışmalarında yapılabildiği yazılımlardır. Rex yazılım geliştirdiği yazılımlar üzerinde değer katabilecek olan tüm geliştirme taleplerini Yazılım geliştirme havuzuna alarak planlanan güncellemelerin içinde yer verir. Bunun dışında firmalar

Rex Yazılım tarafından uygulanan her yazılım projesinin, büyüklüğü ne olursa olsun 1 yıl süre ile destek ve güncelleme hizmetleri ücretsiz olarak verilmektedir. Bir yıl sonunda, bu hizmetlerden yararlanmaya devam etmek isteyen müşterilerimiz, bakım anlaşması yapmak sureti ile tüm destek ve güncellemeleri bu kapsamda ek hiçbir ücret ödemeden almaya hak kazanırlar. Yıllık bakım anlaşmalarında uygula

Rex Yazılım olarak çözümlerimizin sizler için doğru çözümler olarak uygulanması bizler için son derece önemli. Yazılım satış ve uygulamalarından önce sizlere her türlü tanıtım, broşür, demo, online canlı demo gibi hizmetlerimizi sınırsız olarak sunmakta olduğumuzdan, çözümlerin ve uygulamaların eğer proje tamamlandıysa iadesi ne yazık ki mümkün değildir.

Yazılımlara ait eğitimlerimiz, alınan danışmanlık ve hizmet paketi çerçevesinde, uzman eğitmenlerimiz tarafından şirket merkezlerinizde uygulamalı olarak verilmektedir.

Elbette. İstediğiniz sitelerden veya herhangi bir veri bankasından istediğiniz yere verileriniz güvenli bir şekilde aktarılır. Bu konuda ihtiyacımız olan tek şey verinin nereden çekileceği ve nereye aktarılacağıdır.

Hayır yoktur. İsteklerinizi bize detaylıca açıklarsanız ürünleştirilmesini sağlayabiliriz. Bu konuda işinize tam entegrasyon sağlıyoruz.

Evet. Rex Yazılım'ın piyasaya bu işle başladığını söyleyebiliriz. Bu tür ürünlerin piyasdaki ismi "BOT" olarak bilinir. Bir çok büyük firmaya verileri kendi veritabanlarına ekleme konusunda hizmet verdik ve veriyoruz. Bir çoğuna da veri elde etmekten ziyade otomatik içerik zenginleştirici bot yazılımları üretiyoruz.

Evet. Bu konuda bir çok referansımız mevcut.

Evet. Bu konuda bir çok referansımız mevcut.

Bir web sitesi yaptırmak istiyorum maliyeti ne olur? : Bir web sitesi yaptırmak bir bina yapmaya benzer. Bir bina bir çok biçimde yapılabilir. 2 katlı standart bir biçimde de olabilir (ki web sitenizde standarttan daha çok şey istiyorsanız bunun için aldığınız hizmet sizin için uygun olmaz) 50 katlı bir plaza da olabilir (ki bunun için ücret yüksek gelir). Kısaca her ikisinin inşaatı arasında uçurum diyebileceğimiz fiyat farkı bulunur. Rex Yazılım olarak profesyonel çalışmalarımızda ücretlendirme politikamız harcanan zaman, uygulanan teknoloji, iş sonrası ortaya konacak verimlilikle alakalıdır. Özetle şunu söylemeliyiz yatırım yaparak önemsediğiniz işiniz için web sitesi yaptırmak istiyorsanız ince eleyip sık dokumalı size en uygun olanı ortaya sağlıklı dökebilmemiz için bizden randevu talep edin. Böylelikle adil bir fiyatlandırma ve bizleri direkt sonuca götürebilecek bir proje planı ortaya koyabiliriz. İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Elbette kendiniz de güncelleme yapabilir yada güncellemeler için bizden profesyonel yardım alabilirsiniz.